O nás

 

Marek  +420  605 590 424 

Na realitním trhu se pohybuji od roku 2007. Mám za sebou stovky úspěšných realitních obchodů a především spokojených klientů.

Moji práci oceňují nejen klienti, ale i odborníci z profese. Od roku 2019 jsem již třetí rok po sobě finalistou Realiťáka roku ČR a vyhodnocen jako nejlepší Realiťák roku v Praze 2019 a 2020.

Baví mne pomáhat lidem, posouvat možnosti a hledat nové cesty. Spojit své síly s Alexandrou mi přišlo jako logické vyústění snahy o neustále zlepšování realitních služeb.

Alexandra je sluníčko a nesmírně pozitivní rozdávající člověk. Každý mi ji může závidět.


Trojnásobný finalista Realiťáka roku a nejlépe hodnocený makléř v Praze za rok 2019 a 2020. Realiťák roku je nezávislé hodnocení realitních makléřů napříč všemi realitními kancelářemi v celé ČR. Koná se pod záštitou Ministerstva pro místní rozvoj a je vyhlašované odbornou porotou.

 

Alexandra  +420  604 131 006 

Po úspěšné kariéře v oblasti showbyznysu na Slovensku v Bratislavě, jsem se v Praze v roce 2013 pustila do realit. Posledních 6 let jsem každoročně získávala prvenství jako nejúspěšnější realitní makléř ve společnosti pro kterou jsem pracovala.

V realitách jsem našla spokojenost, vděčnost, úspěch, ale i přátelství.

A proč mě práce realitního makléře tak baví? Protože můžu pomáhat lidem! Naplňuje mě, když vidím v očích klientů radost a vděčnost. Každá nemovitost je krásná, a proto si zaslouží tu nejvyšší péči. Pokud potřebujete pomoci s prodejem či pronájmem a chcete být i Vy spokojení, jsem tu pro Vás. 

Proč vsadit zrovna na mě? Mám všechny vlastnosti, které od skvělého realitního makléře očekáváte.

Férovost

Při jednání s námi si můžete být jistí naší naprostou férovostí. Snažíme se svým klientům vždy ve všem vyhovět, dbáme ale i na spokojenost potenciálních zájemců.

Upřímnost

S každým jednáme narovinu. Chcete vědět všechna plus a mínus nemovitosti? Nic vám nezatajíme. Navrhujete přemrštěnou cenu? Vysvětlíme vám, kolik je reálné za vaši nemovitost dostat. Nečekejte od nás žádné finty a triky. Říkáme vždy věci tak, jak ve skutečnosti jsou.

Skvělé vyjednávání

Víme, jakou cenu je reálné za nemovitost získat. O každém domě i bytě, který nám někdo svěří, víme veškeré informace a dokážeme se o ně opřít při vyjednávání. Pokud víme, že nemovitost za to opravdu stojí, vrhneme se do vyjednávání po hlavě.

Výřečnost pravého obchodníka

Za roky praxe už máme dokonale zvládnuté umění konverzace a obchodu. Při každém jednání se snažíme vytvářet přátelskou, ale také vždy profesionální atmosféru. Svou přirozeně výřečnou povahu ve svém povolání zúročíme dokonale.

Individuální přístup a trpělivost

V neposlední řadě se pak vždy snažíme mít pro své klienty pochopení.  Ke každému svému zákazníkovi i potenciálnímu zájemci o nemovitost máme zcela individuální přístup. Respektujeme přitom pracovní nasazení, osobní potřeby i preference každého, s kým jednáme. Chápeme, že prodej i koupě nemovitosti jsou události hodně náročné na emoce, a dokážeme se tomu plně přizpůsobit.

Zaujali jsme Vás? Napište nám!

*
*
*
fname: phone: lname: