Komerční objekt s pozemkem 3671 m2 Nová Ves

Komerční objekt s pozemkem 3671 m2 Nová Ves

Popis nabídky

Nabízíme k prodeji komerční nemovitost bývalé sušičky hospodářských plodin s vlastním velkým pozemkem, nacházející se v obci Nová Ves u Nelahozevsi, přímo na sjezdu z dálnice D8 zhruba 15 minut od Prahy. Tato unikátní nemovitost disponuje pozemkem o celkové výměře 3671 m2 a nabízí široké možnosti využití pro investory hledající ziskovou příležitost. Na pozemku jsou i další budovy vhodné k využití. Celková užitná podlahová plocha v budovách na pozemku přesahuje 1500 m2.

V roce 2014 prošla budova kompletní rekonstrukcí podlahových ploch a střechy s využitím kvalitních materiálů (Cetris, Vedag), což zaručuje dlouhou životnost a minimální náklady na údržbu. Jedinečnost této nemovitosti spočívá v její výhodné poloze s přímým vjezdem z hlavní silnice E55 a blízkosti nájezdu na dálnici D8 (Praha - Ústí n.L. - Drážďany - Berlín), což zajišťuje snadnou dostupnost pro zaměstnance, dodavatele a zákazníky. Zároveň je zde i křížení s hlavním silničním tahem (silnice 16) Mělník - Velvary - Slaný navazující na dálnici D6 směr Letiště Václava Havla a Chomutov.

Pozemku dominuje velká 6-ti patrová budova sušičky s variabilním využitím a celkovou výškou 18 m který je v lokalitě dominantní a je velice dobře vidět z dálnice D8. Nabízí se zde i využití její fasády jako reklamní plochy.

Nemovitost umožňuje vjezd na pozemek z obou stran, což poskytuje maximální flexibilitu a pohodlí při vjezdu a výjezdu nákladních vozidel a zajišťuje efektivní logistiku pro provozování různých firemních činností. Nemovitost je ideální pro zřízení skladových prostor, výrobních hal, autoservisu nebo jako zázemí pro provozování různých firemních činností.

Podle územního plánu (ÚP) je zdejší území určeno jako: "Smíšené výrobní s přípustným využitím pro činnosti a stavby pro produkci a s produkcí bezprostředně související (zejména činnosti a stavby pro výrobu a skladování, zemědělství, dopravní a technickou infrastrukturu a vybavení). V celém správním území je přípustné: Nezbytná dopravní a technická infrastruktura; vedlejší stavby a činnosti doplňující stavbu hlavní; zatravněné a parkově upravené plochy, dřeviny, vodní plochy a toky; veřejná prostranství a cestní síť v krajině."

Stávající objekty na pozemku dále dávají možnost realizace zázemí firmy, kanceláří nebo i ubytovacích kapacit. Velká variabilita a možnost kombinace využití dělají z tohoto areálu atraktivní nabídku.

Díky blízkosti autoservisu, pošty, benzínové pumpy a dalších služeb je tato lokalita atraktivní pro různé obchodní aktivity. Všechny sítě jsou u hranice nebo nedaleko pozemku s možností připojení.

Investoři mají možnost využívat nemovitost k pronájmu a dosáhnout tak zajímavého výnosu z nájemného. Nabízená nemovitost v obci Nová Ves u Nelahozevsi reprezentuje skvělou investiční příležitost s vysokým potenciálem návratnosti investice. V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat.

Informace o nabídce

Lokalita
UliceSkryto
č. domovní / č. orientačníSkryto
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky077
Datum aktualizace16.05.2024
K dispozici od30.04.2024
Druh objektuSkeletová
Umístění objektuOkraj obce
VybavenoNe
Zastavěná plocha m2715
Plocha užitná m23671
Počet parkovišť
Počet garáží
ElektřinaElektro - 400 V
ZástavbaPrůmyslová
DopravaDálnice, silnice, autobus
KomunikaceAsfaltová
Plocha zahrady m23671
Datum nastěhování30.04.2024
Počet podlaží objektu6
Popis prostoru
KategorieKomerční
Typ domuPatrový
Druh prostorObchodní prostory
Stav prostoruPřed rekonstrukcí
Průkaz energetické náročnosti budovy
TřídaG - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška264/2020 Sb.
Nabídka se nachází v části obce . Pro upřesnění adresy kontaktujte makléře.

Máte zájem o tuto nemovitost?

Kontaktujte přímo makléře, který ji má na starost.
*
*
*
lname: fname: