Prodej pozemku 1928 m2 s budovou s číslem popisným

Prodej pozemku 1928 m2 s budovou s číslem popisným

Popis nabídky

Nabízíme k prodeji přízemní rekreační objekt na adrese Ulice Dobrovského č. p. 1953 v části obce Hranice I-Město ležící na pozemku o celkové ploše 1 928 m2. Objekt je zkolaudovaný jako víceúčelový hospodářský objekt. Jedná se o přízemní podsklepenou cihlovou stavbu umístěnou samostatně v zahradě. Na pozemku je další přízemní zděný objekt, tento objekt je bez čísla popisného. Tyto objekty jsou zapsány v katastru nemovitostí a jsou obklopeny zahradou, která nabízí ideální prostředí pro odpočinek a relaxaci.

Dále se na pozemku nachází stavba další kůlny a skleníku, tyto objekty nejsou spjaty se zemí a nejsou tedy zapsány. Objekt je vybaven přívodem elektřiny 230 V a na pozemku se nachází vlastní studna, což je obrovská výhoda. Kanalizace je svedena do jímky.

Část pozemku spadá podle Územního plánu do části s využitím jako OV s možností výstavby třeba i infrastrukturních staveb. Větší část pozemku má využití jako zahrada s možností výstavby rekreačních zahradních staveb. Pozemek lze rozdělit na menší pozemky a vytvořit například zahrádkářkou kolonii. Navzdory momentálnímu technickému stavu je potenciál tohoto pozemku velice zajímavý.

Přestože pozemek sousedí jak s pozemky v soukromém vlastnictví, tak i s pozemky ve vlastnictví města, na pozemek není přístup. Nový majitel si bude muset zajistit přístup po dohodě se sousedy přes jejich pozemek nebo si přístup zajistit soudní cestou.

Pokud hledáte místo, kde se můžete stáhnout do klidu a zároveň si ponechat možnost vlastní kreativity a využití, neváhejte nás kontaktovat pro více informací.

Informace o nabídce

Lokalita
OkresPřerov
UliceDobrovského
č. domovní / č. orientační1953
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky080
Datum aktualizace14.05.2024
K dispozici od10.05.2024
Poloha objektuSamostatný
Druh objektuCihlová
Umístění objektuKlidná část obce
DispoziceAtypický
VybavenoNe
Zastavěná plocha m225
Užitná plocha m241
Plocha parcely m21928
Celková podlahová plocha m221
Počet parkovišť
Počet garáží
ElektřinaElektro - 230 V, Elektro - 400 V
DopravaVlak, silnice, MHD, autobus
Plocha sklepa m221
Rok kolaudace2001
Datum nastěhování10.05.2024
Podlaží podzemní1
Počet podlaží objektu1
Popis objektu
KategorieChaty
Typ domuPřízemní
Stav objektušpatný
VodaVoda - studna
OdpadJímka
Průkaz energetické náročnosti budovy
Vyhláška264/2020 Sb.

Máte zájem o tuto nemovitost?

Kontaktujte přímo makléře, který ji má na starost.
*
*
*
phone: fname: lname: