Prodej stavebního pozemku 966 m2 Zdiměřice

Prodej stavebního pozemku 966 m2 Zdiměřice
14 500 000 cena k jednání Ukázat na mapě Mám zájem

Popis nabídky

Nabízíme k prodeji stavební pozemek v nesmírně populární a žádané lokalitě Zdiměřice (část obce Jesenice). Rovinatý pozemek o velikosti 966 m2 má pravidelný obdélníkový tvar se skosením u vjezdu na pozemek.
Tento pozemek je ideální pro ty, kteří hledají klidné a přátelské prostředí mimo ruch města, ale potřebují nebo chtějí být dostatečně blízko Prahy. Skvělá dopravní dostupnost Prahy v kombinaci s dobrou občanskou vybaveností činí ze Zdiměřic jednu z nejatraktivnějších lokalit pro bydlení. Stavební parcely se zde dostávají do nabídky jen ojediněle.
Pozemek je kompletně zasíťovaný včetně kanalizace, která je v těchto místech gravitační bez nutnosti přečerpávání. Elektroměrový sloupek je umístěn na hranici se sousedním pozemkem. Pozemek je oplocen s výjimkou společné hranice se sousedním stavebním pozemkem. K vjezdové bráně na pozemek vede obecní cesta s perfektním asfaltovým povrchem. Tato komunikace je pro automobily slepá a končí u pozemku.
Ať už si představujete prostorný rodinný dům nebo jen přízemní bungalov, tento pozemek vám nabízí volnost přizpůsobit své bydlení přesně vašim představám. Využijte své kreativity a vytvořte si útulný domov.
Ve velmi klidné lokalitě se zástavbou rodinných domů si můžete užívat procházky, cyklistiku nebo relaxaci. Pro sport můžete využít celou řadu místních sportovišť. Pro rodiny s dětmi je naprosto neocenitelná místní školka a nová moderní základní škola. Tato obec je pro život ideálním místem.
Využijte této skvělé příležitosti a začněte plánovat svou budoucnost ještě dnes! Kontaktujte nás a získejte tento stavební pozemek. Užijte si pohodu a jedinečnou atmosféru tohoto místa.
Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat a domluvit si prohlídku pozemku nebo osobní schůzku. Rádi Vám poskytneme více informací. Ty také najdete na našem webu osmitz-izera.cz. Majitel si vyhrazuje možnost úpravy ceny.
Na osobní setkání se těší
Alexandra a Marek

Informace o nabídce

Lokalita
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky14258
Datum aktualizace16.05.2024
K dispozici od20.09.2023
ElektřinaElektro - 400 V
DopravaSilnice, MHD
KomunikaceAsfaltová
Datum nastěhování20.09.2023
Popis pozemku
KategoriePozemky
Druh pozemkuPro bydlení
Celková plocha m2966
VodaVoda - dálkový vodovod
OdpadKanalizace
PlynPlynovod
Průkaz energetické náročnosti budovy
Vyhláška264/2020 Sb.
Nabídka se nachází na ulici Kormoránová. Pro upřesnění adresy kontaktujte makléře.

Máte zájem o tuto nemovitost?

Kontaktujte přímo makléře, který ji má na starost.
*
*
*
fullname: phone: lname: