Prodej stavebního pozemku Lazsko 1.180 m2

Prodej stavebního pozemku Lazsko 1.180 m2

Popis nabídky

Nabízíme k prodeji stavební pozemek, který se nachází v malebné obci Lazsko nedaleko Příbrami. Rovinatý pozemek má pravidelný obdélníkový tvar.
Tento pozemek je ideální pro ty, kteří hledají klidné a přátelské prostředí mimo ruch města. Zde si můžete vytvořit svůj vlastní domov, který bude odrazem vaší osobnosti a zároveň bude v souladu s okolní přírodou.

Na pozemku je realizována vrtaná studna, která vám zajistí spolehlivý zdroj vody. Hloubka studny je 59 m. Pozemek je také vybaven přípojkou elektřiny. K pozemku vede nová zpevněná štěrková cesta. Odpadní vodu je potřeba řešit pomocí vlastní ČOV na pozemku.

Ať už si představujete prostorný rodinný dům nebo útulnou chatu, tento pozemek vám nabízí volnost přizpůsobit své bydlení přesně podle vašich představ. Využijte své kreativity a vytvořte si útulný domov.

Obklopeni klidem a krásou okolní krajiny si můžete užívat procházky, cyklistiku nebo relaxaci na čerstvém vzduchu. Tato obec je pro milovníky přírody ideálním místem.

Nespornou výhodou pozemku je jeho bezprostřední blízkost obce Milína s veškerou potřebnou nabídkou služeb. Centrum regionu město Příbram leží pouhých 10 km od obce. Do Prahy se dostanete za pouhých 45 minut po dálnici D4.

Využijte této skvělé příležitosti a začněte plánovat svou budoucnost ještě dnes! Kontaktujte nás a získejte tento stavební pozemek. Užijte si pohodu a jedinečnou atmosféru tohoto místa.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat a domluvit si prohlídku pozemku nebo osobní schůzku. Rádi Vám poskytneme více informací. Ty také najdete na osmitz-izera.cz.

A osobní setkání se těší
Alexandra a Marek

Informace o nabídce

Lokalita
ObecLazsko
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky058
Datum aktualizace16.05.2024
K dispozici od08.10.2023
Umístění objektuOkraj obce
ElektřinaElektro - 400 V
DopravaDálnice, autobus
Komunikace 
Datum nastěhování08.10.2023
Popis pozemku
KategoriePozemky
Druh pozemkuPro bydlení
Celková plocha m21180
VodaVoda - studna
Průkaz energetické náročnosti budovy
Vyhláška264/2020 Sb.
Nabídka se nachází v obci Lazsko. Pro upřesnění adresy kontaktujte makléře.

Máte zájem o tuto nemovitost?

Kontaktujte přímo makléře, který ji má na starost.
*
*
*
phone: fname: lname: email: