Stavební pozemek 1009 m2 Mančice (okr.Kolín)

Stavební pozemek 1009 m2 Mančice (okr.Kolín)

Popis nabídky

Zasíťovaný pozemek připravený k výstavbě RD. Projekt bungalovu pro stavební povolení je součástí prodeje. Stavební pozemek o velikosti 1009 m2, který se nachází v obci Mančice nedaleko Kolína. Rovinatý pozemek má protáhlý tvar s orientací na jižní slunečnou stranu. Na okraji pozemku je i několik původních stromů které okamžitě poskytnou stín a pomohou k rychlému založení bohaté vzrostlé zahrady.

Na pozemek je již zpracován projekt přízemního domu (bungalovu). Stačí požádat o vydání stavebního povolení. Stavba domu podle připraveného projektu není podmínkou, ale případnému stavebníkovi ušetří spoustu finančních prostředků i času při povolení stavby.

Podle územního plánu se jedná o plochu pro smíšenou obytnou zástavbu s využitím až 30% plochy pro výstavbu.

Tento pozemek je ideální pro ty, kteří hledají klidné a přátelské prostředí mimo ruch města. Zde si můžete vytvořit svůj vlastní domov, který bude odrazem vaší osobnosti a zároveň budete v dosahu výdobytků města. Okolní parcely jsou převážně osazeny novostavbami rodinných domů. Je zde i několik původních staveb.

Pozemek je vybaven přípojkou elektřiny, kanalizace a vody. K pozemku vede nová zpevněná cesta. Na pozemku je vydáno povolení pro vrtanou/kopanou studnu, která vám zajistí další spolehlivý zdroj vody.

Ať už si představujete prostorný rodinný dům nebo útulnou chalupu, tento pozemek vám nabízí volnost přizpůsobit své bydlení přesně podle vašich představ. Využijte své kreativity a vytvořte si útulný domov.

Obklopeni klidem a krásou okolní krajiny si můžete užívat procházky, cyklistiku nebo relaxaci na čerstvém vzduchu. Tato obec je pro milovníky přírody ideálním místem.

Nespornou výhodou pozemku je jeho bezprostřední blízkost obce Dolní Chvatliny s potřebnou nabídkou služeb. Centrum regionu město Kolín leží pouhých 10 km od obce. Ještě blíže, pouhých 7 km, leží městečko Zásmuky. Do Prahy se dostanete za pouhých 40 minut po dálnici D11.

Využijte této skvělé příležitosti a začněte plánovat svou budoucnost ještě dnes! Kontaktujte nás a získejte tento stavební pozemek. Užijte si pohodu a jedinečnou atmosféru tohoto místa.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat a domluvit si prohlídku pozemku nebo osobní schůzku. Rádi Vám poskytneme více informací. Ty také najdete na osmitz-izera.cz.

A osobní setkání se těší

Alexandra a Marek

Informace o nabídce

Lokalita
OkresKolín
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky074
Datum aktualizace16.05.2024
K dispozici od04.03.2024
Umístění objektuKlidná část obce
ElektřinaElektro - 230 V
Inženýrské sítěKanalizace, elektřina
DopravaSilnice, autobus
Komunikace 
Datum nastěhování04.03.2024
Popis pozemku
KategoriePozemky
Druh pozemkuPro bydlení
Celková plocha m21009
OdpadKanalizace
Průkaz energetické náročnosti budovy
Vyhláška264/2020 Sb.
Nabídka se nachází v části obce . Pro upřesnění adresy kontaktujte makléře.

Máte zájem o tuto nemovitost?

Kontaktujte přímo makléře, který ji má na starost.
*
*
*
fname: fullname: