Reference

Děkujeme za řadu milých referencí našich spokojených klientů. Níže uvádíme některé z nich.

Rádi bychom poděkovali firmě...

... Osmitz a Izera za příkladný servis při koupi našeho nového bytu na Praze 4. Takto by to mělo vypadat. Rozhodně budeme dále jejich služby doporučovat. Ještě jednou děkujeme.

Eva Bílková, 16.9.2022

Tak, jestli byste mohla ...

Přepis videoreference: ... nějakým způsobem jenom shrnout, jestli jste s námi byla spokojená a jak ten obchod probíhal? Ale stačí pár slovy.RNDr. Štěpánka Karpíšková:Dobře. Vaše realitní kancelář mi byla doporučena, navíc se jmenujete Bydlení na doporučení že, a opravdu mi byla doporučena, a od začátku do konce to bylo perfektní. Jednu chvíli jsem zaváhala, že ta cena je dost vysoká, ale dneska, když to…Pak jsem rychle ten názor změnila a dneska když...RNDr. Štěpánka Karpíšková, 15.1.2021

S realitní makléřkou Alexandrou ...

... a Markem jsme spolupracovali již potřetí a znovu se vyplatilo. Perfektní příprava naší nemovitosti na prodej, úžasná komunikace, vše šlo jak po másle. Prodej proběhnul dle našich představ a pokud v budoucnu budeme opět přemýšlet nad koupí nebo prodejem nemovitosti, Alexandru a Marka znovu určitě oslovíme.

Silvia Kosturova, 16.9.2022

Dobrý den,Rádi bychom se s Vámi podělili o naše zkušenosti s prodejem nemovitosti, kterou zajišťovala společnost "Bydlení na doporučení”.Na počátku našeho prodeje byl SEN. Sen, který delší dobu uzrával. Sen o bydlení blíže přírodě, životě v roubence na kraji lesa, na větším pozemku než byl ten, na kterém stál náš současný domek ve středočeské vesnici. Tyto parametry nám už současné bydlení nesplňovalo.Pro prodej nemovitosti bez realitky nemáme dostatek času a zřejmě ani kdybychom ho ...

Tomáš Dvořák, 16.10.2019

Dobry den, chtel bych podekovat za dobre odvedenou praqci pri prodeji pozemku. Byl jsem s Vasimi sluzbami velmi spokojen.Vim ze prodej pozemku s vyhorelou drevostavbou, exekucemi a omezenim vlastnickeho prava nebylo nic jednoducheho. Vam se podarilo najit kupce ve stanovem velmi kratkem terminu a pritom dodrzet smluvenou cenu.Predevsim jste ale dodrzel co jste slibil, tedy ukazal jste mi ze i RK muze jednat slusne a na rovinu. Tim jste zmenil muj pohled na realitni trh, ktery jsem mel vi...

Michal Baitler, 26.4.2019

Dobrý den,Při nákupu nemovitosti jsem byla se službami velice spokojená.Děkuji a přeji hezký den.

Dita Dvořáková, 3.9.2021

Přepis videoreference: Máte nějakou předchozí zkušenost s realitní společností?Tak moje jediná zkušenost je maximálně, když sem si pronajímala byt, to je tak víceméně celé. Takže tohle je moje první zkušenost s realitkou.Jak jste byla spokojena s našimi službami?Já musím říct, že jsem byla nadmíru spokojená, protože se mi líbil Váš přístup jako takový i Vás konkrétně, nicméně myslím si, že trošičku nám to trvalo delší dobu, než se ta nemovitost prodala, ale hlavně že to dobře dopadlo a...

Petra Konrádová, 4.3.2021

Dobrý den. Děkujeme za vstřícný postoj makléře pana Izery při nákupu domu ve Svojetíně. Byl to komplikovaný obchod, řada věcí trvala déle než jsme očekávali. Vždy se mu podařilo najít společné řešení a pomohl vše vyřešit.

Kateřina Pelcová, 2.2.2021

Přepis videoreference: Krásný dobrý den, já vás zdravím za bydlení na doporučení, mé jméno je Lucie Šafaříková Staňková a dnes tady se mnou sedí paní Stanislava Veitová, dobrý den.Stanislava: Dobrý den.Lucka: A paní Stanislava Veitová spolu se svým manželem nedávno koupila dům v Uhříněvsi a dnes byla tak hodná, že se s námi přišla podělit o své pocity. Takže paní Veitová, já vím, že dneska už je to ve stavu, že dům je prodaný, lépe řečeno koupený. Jste jako majitelé v katastru nemovit...

Stanislava Veitová, 18.3.2021

Dobrý den,také děkuji za spolupráci a přeji do nového roku vše dobré.

Barbora Chvalinová, kupující bytu, 3.2.2021

Dobrý den, pane Izera, i my bychom Vám rádi poděkovali za zprostředkování prodeje. Určitě bychom se s Vámi ještě rádi setkali.Moc za vše děkujeme, až budeme zdravotně v pořádku, rádi se s Vámi sejdeme.Přejeme Vám hodně zdraví.

Marcela Vlasáková, 3.11.2021

Děkujeme za vstřícné a nadstandrartní jednání pana Izery. Pomohl nám získat zákemce o družstevnií byt za velice zajímavých podmínek pro družstvo. A zároveň jsme získaly akčního a hodnotného člena družstva.

Renáta Nejedlá, předseda Družstva Dělnická 464, Praha 7, 21.7.2021

Thank you for the great service. I couldn't sell without you! You are awesome.

Amalia Tempone, 27.12.2021

Vážený pane Izera.Pozemek jsem prodávala posupně s několika makléři. Prodat se pokoušel Remax i pan Kotula. Nikdo pozemek neprodal. Úspěšný jste byl až vy. Rěšíme teď spolu prodej další nemovitosti. Děkuji za spolipráci. Snad se to vše podaří dotáhnout.

Borkova Lenka, 10.12.2021

Dobrý den, pane Izera,Včera proběhlo předání klíčů od bytu, podpis smlouvy ze strany nájemníka a dohoda o dalším postupu (přepisy energií, parkovací karta, sklep atd)Co se týče vyplacení provize za tento byt, proběhne zde povinná administrativa a bude vyplacena dle smlouvy.Kdyby cokoliv, můžeme doladit v příštím týdnu na osobní schůzce kvůli klíčům.Děkuji a přeji fajn víkend!

Daniel Fiala, Letiště Praha a.s., 9.8.2021

Dobrý den.Ochod proběhl v pořádku. Dům jsem přebral. Vše běželo jak má. Pan Izera nás informo o všem co je potřeba. Navíc byl ve složité covidové době vždy k dispozici, i při podpisech kupní smlouvy i dále. Děkuji.

Josef Bobek, 7.4.2021

Dobrý den. Chtěla jsem poděkovat za skvělou práci při prodeji mého domu realitním makléřům Alexandře a Markovi. Nebyl to jednoduchý úkol, ale podařilo se jim najít dobrého kupce a prodat za dobrou cenu. S jejich službami jsem byla velice spokojena a mohu je každému doporučit.

Adéla Vokurková (prodávající), 10.6.2022

Děkuji za spolupráci při prodeji bytu. Vše proběhlo přesně podle domluvy. Se společností Osmit-Izera jsem byl spokojen a mohu ji doporučit.

Aleš Škvor, 5.5.2022

Ahoj Alexandro a Marku!Přesně toto je co potřebuje člověk prodávající byt. Vstřícnost, pochopení a profesionalita. Prodej proběhl v naprostém pořádku.Syn teď hledá větší byt, možno i mezonet, v Praze. Z domu u Prahy se již vyléčil. Pokud něco poletí kolem, ozvěte se mi.Děkuji. Držím palce, ať se daří.

Štěpánka Radilová, 4.7.2022

Perfektní profesionálové s dostatečnou mírou empatie a unikátním přístupem ke klientům.

Markéta Kotková, 12.9.2023

Maximální ochota a super servis. Rád s nimi spolupracuji.

Martin Podolák, 4.9.2023

Vše proběhlo rychle a precizně. Již druhý nájemce a jsme moc spokojen.

Lenka Thieme, 2.9.2023

OI Reality.. vždy včas, vždy připraveni, vždy pomáhají 👍🏼🔝

Maxim Reiman, 23.9.2023

OSMITZ IZERA Reality doporučuji!!!Jsou spolehlivý a ve všem vyjdou vstříc 😍

Inga Rendla, 23.9.2023

Marek s Alexandrou jsou nejlepší realitní makléři, se kterými jsem přišla do styku. Uskutečněné dva prodeje naprosto bez problémů.

Nicolett Nightbeach, 23.9.2023

Neumím si představit lepší spolupráci. Už podruhé využívám jejich služby a vždy všechno běželo jako po másle. Naprosto profesionální přístup Alexandry, spolehlivost a permanentní pomoc s vyřizováním všeho co bylo potřeba.Rozhodně doporučuju Všem!

Michal Tekel 1.2.2023