Videoprohídky

S námi bude vaše nemovitos vidět.

Vaše nemovitost je vždy ve středu naší pozornosti!

Jen dobře zpracované video dokáže přenášet emoce.

Personalizovaná videa oslovují nejen mladé, ale i jejich rodiče. A jejich prarodiče.

Videoprohlídka nemovitosti při prodeji přitáhne více zájemců. Více zájemců znamená (většinou) vyšší cenu.

Prohlédněte si ukázky našich videoprohlídek


Prvorepubliková vilka Praha - Chuchle

Nádherná prvorepubliková vilka si rozhodně zasloužila najít někoho, kdo ji znovu přivede k životu v původní kráse. Záměru jsme přizpůsobili celé video včetně dobového hudebního hitu "Jen pro ten dnešní den".

Rodinný dům Lovosice

Lovosice jsou hezké městečko na úpatí Českého středohoří. protéká zde řeka Labe, jsou zde nádherné vinice. to vše v našem videu uvidíte ... a také prodávaný rodinný dům :-)

Rodinný dům Straškov - Vodochody

Malebná vesnička pod Řípem. Krásná krajina středních Čech kolem. A k tomu velice zajímavý menší rodinný dům po kompletní rekonstrukci interiérů. To si zaslouží nejen výlet na Říp. Více ve videu.

Dvě velké terasy bytu Praha 6 Střešovice

Rádi grilujete na terase? Nebo dokonce milujete tanec? A dokonce výhledy na Pražský hrad. Vše to a mnohem víc vám nabídne tento krásný byt. Atmosféru bytu i tanec mezi kapkami deště naleznete v tomto videu.

Bytový dům Javory

V tomto videu jsme zachytili nejen krásnou krajinu v okolí domu a její magickou atmosféru, ale nastínili jsme i možný způsob rekonstrukce a dalšího využití tohoto bytového domu.

RD Osnice (Jesenice u Prahy)

Překrásný rodinný dům podle individuálního architektonického návrhu stojí v Osnici, naprosto klidné pohodové lokalitě. Atmosféru domu uvnitř i v jeho okolí jsme zpracovali v našem videu.

Stylová vila Praha - Kyje

Nechte se vtáhnout do atmosféry staré Anglie, ale užívejte si přepich současného světa. Naprosto originální a jedinečná. Tudorovská vila uprostřed zástavby rodinných domků. Nic zde není jak se zdá, nic zde není nemožné.

Nádherný byt Praha - Velká Chuchle

Účelem videa bylo prezentovat všechny výhody tohoto bytu, zejména pak jeho vzdušnost, eleganci a praktičnost. Stranou nezůstalo ani okolí, zahrada, garáž a vůbec atmosféra "staré" Chuchle, místa kde je tento menší bytový dům umístěn.

Byt 3+1 Praha 4 - Modřany

Ano, i video bytu v panelovém domě může být hezké, emotivní. A nakonec i vtipné. Nic není nemožné.


Líbí se Vám naše videoprohlídky  ?

Chcete-li aby vaše nemovitost byla také dobře vidět, aby se prodala za co nejvyšší cenu?

Nebo se jen chcete na něco zeptat?

Neváhejte se nás zeptat třeba i prostřednictvím kontaktního formuláře.

*
*
*
fullname: